USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Joao Pessoa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Flat Beira Mar, Arpoar João Pessoa João Pessoa Flat Beira Mar, Arpoar João Pessoa João Pessoa Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο

ex. Arpoar Suite Beira Mar Joao Pessoa

Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-25
2026-10-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

38

Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο

 Wi-Fi
 Δωρεάν πάρκινγκ
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Πισίνα Infinity

Πισίνα στην ταράτσα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το άνετο Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο βρίσκεται σε παραλιακή τοποθεσία, 6 χλμ. από χώρους λατρείας, όπως το Sao Francisco Cultural Center-Πολιτιστικό Κέντρο, και προσφέρει στους πελάτες αποθήκευση αποσκευών και εστιατόριο. Το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει εστιατόριο αλακάρτ και πισίνα υπερχείλισης για τους πελάτες του.

Η Παραλία Tambaú βρίσκεται σε απόσταση περίπου25 λεπτών με τα πόδια, ενώ Εμπορικό Κέντρο MAG Shopping απέχει 250 μέτρα από το ξενοδοχείο. Η Παραλία Cabo Branco είναι ένα δημοφιλές μέρος για να επισκεφτείτε, 3 χλμ. από το Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο. Orla De Tambau βρίσκεται 350 μέτρα από το κατάλυμα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται επίσης 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τον σιδηροδρομικό σταθμό Σιδηροδρομικός ς.

Τα δωμάτια διαθέτουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού για την άνεσή σας. Τα μπάνια διαθέτουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και ανέσεις στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Οι πελάτες μπορούν επίσης να δοκιμάσουν πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας στην τραπεζαρία. Το Mangai προσφέρει στους πελάτες πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας και απέχει σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από το Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Cidade Alta
    4,9 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Presidente Castro Pinto
    18 χλμ.
  • Σταθμοί τραίνων
  • Mandacarú
    3,4 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Δωρεάν πάρκινγκ
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Κομμωτήριο
  • Καφετέρια
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Εστιατόριο

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Πισίνα Infinity
  • Πισίνα στην ταράτσα
  • Παραλία
  • Ξαπλώστρα
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Δημόσιο λουτρό

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Έχει πάρκινγκ στο άνετο Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο;

    Στη διάθεση των πελατών του το άνετο Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο έχει χώρος στάθμευσης δωρεάν.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο;

    Η μέση τιμή δωματίου σε τo Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο αποτελεί 43$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • ❓

    Τι πισίνα διαθέτει τo Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο;

    Υπάρχει πισίνα υπερχείλισης σε τo Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-10-25
2026-10-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Flat Beira Mar, Arpoar Joao Pessoa Ξενοδοχείο, Βραζιλία

Rua Juvenal Mario Da Silva, 55, João Pessoa, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved